De Koning nieuwbouw

De Koning makelaars zijn lokale makelaars; je komt ons tegen op het schoolplein, langs het sportveld of in de supermarkt. Wij zijn thuis in jouw buurt.

Kom je een keer op de koffie voor uitgebreide informatie? Je bent van harte welkom op een van onze vestigingen in Alphen aan den Rijn, De Meern, Gouda, Houten, Nieuwkoop en Woerden. 

Contact opnemen

Vestigingen

Alphen aan den Rijn

Prins Bernhardlaan 3H
2404 NB Alphen aan den Rijn

T: 0172 - 42 73 05
E: alphen@dekoningwonen.nl

De Meern

Zandweg 141
3454 HA De Meern

T: 030 - 30 79 020
E: demeern@dekoningwonen.nl

Gouda

Keerkring 7
2801 DG Gouda

T: 0182 - 59 09 05
E: gouda@dekoningwonen.nl

Houten

Onderdoor 3
3995 DW Houten

T: 030 - 307 90 20
E: houten@dekoningwonen.nl

Leiden

Lammenschansweg 76
2313 DP Leiden

T: 071 - 516 80 88
E: info@fidesmakelaarsleiden.nl

Nieuwbouw

Onze nieuwbouwspecialisten zijn op alle vestigingen actief.

T: 0348 - 48 80 05
E: nieuwbouw@dekoningwonen.nl

Nieuwkoop – Uithoorn

Dorpsstraat 79
2421 AW Nieuwkoop

T:0172 - 42 73 05
E: nieuwkoop@dekoningwonen.nl

Woerden

Haven 7
3441 AS Woerden

T:0348 - 48 80 05
E: woerden@dekoningwonen.nl

Contact

Heb je algemene vragen en/of opmerkingen of wil je graag een afspraak maken? Laat hieronder jouw gegevens achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met je op.

Sociaal

Volg ons op sociale media

Aangesloten bij:

ERA NVM funda

NVM nieuwbouwspecialist

Woondromen waarmaken

Ieder mens heeft ideeën over de manier waarop hij wil wonen en leven, en welk huis daarbij past. De Koning makelaars noemen dit woondromen. Woondromen staan bij ons centraal. We zijn benieuwd naar jouw woondromen.

Contact

De Koning nieuwbouw
Haven 7
3441 AS Woerden
Nederland

0348 - 48 80 05
nieuwbouw@dekoningwonen.nl

Meer contactgegevens